Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: Tusk przyznał się do odpowiedzialności za złe działania

AS 8:13 8 listopada 2019
Telewizja Republika
– To w wystąpieniu Donalda Tuska było ważne. Przyznanie się do odpowiedzialności za złe działania, czyny, decyzje obciążające Polskę i jego własną formację oraz jego samego. To ważna i trafna ocena tamtych ośmiu lat - mówił w Radiowej Jedynce w rozmowie z Katarzyną Gójską marszałek senior Antoni Macierewicz.

Antoni Macierewicz wypowiedział się na temat zbliżających się wyborów prezydenckich. –  Wtedy sytuacja była jasna. Wydawało się, że kandydat PiS nie ma szans. Teraz jest inaczej, co może tworzyć pewne uspokojenie i złudzenie po stronie patriotycznej - ocenił. 

–  Moje wtorkowe wystąpienie w Sejmie skupi się wokół wartości, które są dla Polaków najważniejsze, a które potwierdzili w tak spontaniczny i zdecydowany sposób w tych wyborach parlamentarnych - powiedział na temat swojego pierwszego wystąpienia w roli marszałka seniora. – Nie ma wątpliwości, że kwestia niepodległości Polski jest najważniejszą wartością, od której zależą wszystkie inne  - dodał. 

Były szef MON skomentował także decyzje Donalda Tusk dotycząca wycofania się z wyborów prezydenckich. – Jedno w wystąpieniu Donalda Tuska było ważne. Przyznanie się do odpowiedzialności za złe działania, czyny, decyzje obciążające Polskę i jego własną formację oraz jego samego. To ważna i trafna ocena tamtych ośmiu lat  - stwierdził. 

Źródło: Radiowa Jedynka

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze