Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: Symbol wielkiego zwycięstwa Wojska Polskiego powinien dominować krajobraz Warszawy

AS 21:30 13 listopada 2019
Telewizja Republika
– Warszawa jest miastem wielkiego zwycięstwa nad bolszewikami. Symbol wielkiego zwycięstwa Wojska Polskiego powinien dominować krajobraz Warszawy - mówił w programie Telewizji Republika "Pilnujmy Polski" marszałek senior Antoni Macierewicz w rozmowie z Ryszardem Gromadzkim.

– Dotychczas w pełni nie udało nam się poradzić ze spadkiem, który otrzymaliśmy po komunizmie, ale udało się przez te cztery lata bardzo dużo zrobić - powiedział Antoni Macierewicz. 

– Bł. ks. Jerzy Popiełuszko jest osobą, która dla całego narodu w wymiarze długofalowym ma fundamentalne znaczenie. Również dla przyszłości, a także dla oceny systemy komunistycznego ma ogromne znaczenie - dodał. 

– Często widzimy tych ludzi z tamtego systemu, jako liderów, działaczy antyrządowych oraz jako ekspertów w różnych stacjach. Sami wspieramy de facto w ten sposób działalność ludzi o przeszłości co najmniej kryminalnej w kształtowaniu rzeczywistości - ocenił marszałek senior. 

– Mam nadzieję, że wszystkie elity polityczne, zarówno w Sejmie, jak i w Senacie, będą pamiętały, bez względu na różne wizje, że absolutna większość wyborców głosowała za wizją Polski narodowej, konserwatywnej - podkreślił. 

– Jeżeli chodzi o przedmiot ewentualnego impeachmentu wobec prezydenta Trumpa, to mamy pewność, że albo Demokraci będą się musieli z niego wycofać, albo ujawnią działania, które uderzą w bardzo szeroki krąg ich zwolenników - zauważył polityk. 

– Warszawa jest miastem wielkiego zwycięstwa nad bolszewikami. Symbol wielkiego zwycięstwa Wojska Polskiego powinien dominować krajobraz Warszawy - powiedział. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze