Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: rządy PO to były rządy przyspieszonego wyludniania się Polski

M.N. 15:25 9 listopada 2019
Telewizja Republika
Osoby, które mnie atakują kwestionują podstawowe instytucje, które budują silną Polskę. Ci ludzie pokazują, kim tak naprawdę są - mówił na antenie Polskiego Radia 24 marszałek senior Antoni Macierewicz (PiS).

"To będzie bardzo sprawna i dobra drużyna; w duchu wiarygodności chcemy kontynuować wszystkie nasze zapowiedzi i programy" - mówił premier Mateusz Morawiecki przedstawiając kandydatów na ministrów swojego nowego rządu, w którym powstaną resorty: nadzoru właścicielskiego, klimatu i zarządzania funduszami.

– W wielu sprawach jest to kontynuacja. Kompetencje nowych osób w rządzie są znane. Zmiany zasadniczej nie ma. Kierunek polityczny będzie, mam nadzieję, kontynuowany - podkreślił Antoni Macierewicz.

Gość Polskiego Radia 24 odniósł się również do sytuacji w Senacie. - Doświadczenie marszałka Karczewskiego jest powszechnie znane. Jego kandydatura jest najbardziej właściwa w kontekście tego, co czeka Polskę. Jeśli opozycja ma w planach blokować reformy gospodarcze rządu, to będzie to bardzo niepokojące. Opozycja w tym swoim działaniu za wszelką cenę przeciwko PiS i rządowi, przestaje widzieć Polaków, przestaje widzieć podstawowe wyzwania jakie stoją przed narodem. Polska się wyludnia. Dopiero 500+ zatrzymało ten proces - zaznaczył szef podkomisji smoleńskiej.

 

Źródło: Polskie Radio

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze