Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: Rosja gromadzi siły przeciwko Polsce! Bez pomocy amerykańskiej nie będziemy bezpieczni

M.N. 20:55 2 kwietnia 2019
Telewizja Republika
Strona rosyjska ciągle gromadzi siły przeciwko Polsce! Robi to w sposób zorganizowany. Bez pomocy amerykańskiej nie będziemy bezpieczni – powiedział przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, który był nie tylko gościem, ale też współgospodarzem programu „Pilnujmy Polski” w Telewizji Republika. Były minister obrony narodowej rozmawiał z red. Ryszardem Gromadzkim.

W dzisiejszej odsłonie programu red. Gromadzki poruszył z Antoni Macierewicz m.in. kwestie związane z bezpieczeństwem Polski i zagrożeniami, które są możliwe ze strony rosyjskiej.

– Bardzo poważnym problemem jest fakt, że my nie mówimy głośno o rosyjskiej strategii! (...) Nasza strona milczy o rzeczywistym zagrożeniu - tłumaczył na antenie Telewizji Republika Antoni Macierewicz. 

– Strona rosyjska ciągle gromadzi siły przeciwko Polsce! Robi to w sposób zorganizowany. Bez pomocy amerykańskiej nie będziemy bezpieczni - apelował. 

– Wróćmy do pryncypiów i przywrócenia właściwego miejsca dla armii polskiej w hierarchii ważności. Podstawą są bezpieczne granice naszego kraju - mówił były minister obrony narodowej.

Zobacz najciekawsze wypowiedzi przewodniczącego podkomisji smoleńskiej:

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze