Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: premier Olszewski w swoim expose podkreślał, że jego głównym celem w polityce zagranicznej jest wejście Polski do NATO

M.N. 20:53 12 marca 2019
Telewizja Republika
Premier Olszewski w swoim expose podkreślał, że jego głównym celem w polityce zagranicznej jest wejście Polski do NATO. To m.in. jego wielka zasługa. Właśnie wtedy Rosja rozpoczęła swoje działania, aby ten rząd obalić – powiedział przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, który był nie tylko gościem, ale też współgospodarzem programu „Pilnujmy Polski” w Telewizji Republika. Były minister obrony narodowej rozmawiał z red. Ryszardem Gromadzkim.

Głównym tematem programu była 20 rocznica wstąpienia Polski do NATO. 

20 lat temu, 12 marca 1999 r., w amerykańskiej miejscowości Independence Polska, Czechy i Węgry zostały oficjalnie przyjęte do struktur Sojuszu Północnoatlantyckiego. Pięć lat później do NATO przyjęto także Słowację.

 

– Pamiętam, jak Adam Michnik mówił: „w dzisiejszym czasach jestem w stanie stanąć na czele lobby rosyjskiego w Polsce”. Tak zachwalał sojusz polsko-rosyjski, tym samym sprzeciwiając się sojuszowi NATO – mówił Antoni Macierewicz. 

– Premier Olszewski w swoim expose podkreślał, że jego głównym celem w polityce zagranicznej jest wejście Polski do NATO. To m.in. jego wielka zasługa. Właśnie wtedy Rosja rozpoczęła swoje działania, aby ten rząd obalić – podkreślił. 

ZOBACZ NAJCIEKAWSZE WYPOWIEDZI BYŁEGO MINISTRA OBRONY NARODOWEJ:

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze