Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: płacimy dużą cenę za lata rządów PO, kiedy niszczono polską armię

M.N. 21:27 19 czerwca 2019
Telewizja Republika
Ze strony polskiej porozumienie z USA jest konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa, odstraszenia agresora i odparcia ataku kogokolwiek – powiedział przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, który był nie tylko gościem, ale też współgospodarzem programu „Pilnujmy Polski” w Telewizji Republika. Były minister obrony narodowej rozmawiał z red. Ryszardem Gromadzkim.

Głównym tematem rozmowy w dzisiejszym odcinku programu „Pilnujmy Polski” była wizyta prezydenta Dudy w Waszyngtonie i zawarte porozumienie Polski z USA.

Prezydent Andrzej Duda w środę w Białym Domu podpisał z prezydentem USA Donaldem Trumpem deklarację o współpracy obronnej w zakresie obecności sił zbrojnych USA w Polsce; ogłoszono, że zwiększy się ona o 1000 żołnierzy.

Porozumienie polsko-amerykańskie to wielkie wyzwanie dla polskiej armii. Następuje nie tylko zwiększenie wojsk amerykańskiej, ale również zobowiązanie dla nas na zbudowanie całej infrastruktury – mówił na antenie Telewizji Republika Antoni Macierewicz.

Dodał, że mamy do czynienia ze stałą obecnością i zarysowaniem długofalowej perspektywy!

 

ZOBACZ NAJCIEKAWSZE TWEETY Z PROGRAMU:

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze