Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz o von der Leyen: Nie będzie mogła realizować żadnej polityki jeśli nie poprze jej nasz kraj

AS 12:51 24 lipca 2019
Telewizja Republika
– Bez Polski pani von der Leyen nie mogłaby pełnić nowej funkcji. Trzeba zdawać sobie sprawę, że ma bardzo słabą pozycję w PE - powiedział w rozmowie z Michałem Rachoniem w Polskim Radiu 24 przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz.

– Nowa szefowa KE była i myślę, że jest zwolenniczką dominacji Niemiec w Europie, ale równocześnie zdawała sobie sprawę i sądzę, że nic się w tej kwestii nie zmieniło, z agresywnej oraz imperialnej polityki rosyjskiej, której trzeba postawić tamę. Nie uważam, by była wielkim zwolennikiem Donalda Trumpa, ale jest za współpracą z USA  - powiedział Antoni Macierewicz. 

–  Bez Polski pani von der Leyen nie mogłaby pełnić nowej funkcji. Trzeba zdawać sobie sprawę, że ma bardzo słabą pozycję w PE. (…) Nie będzie mogła realizować żadnej polityki jeśli nie poprze jej nasz kraj. To stwarza dla nas bardzo duże możliwości i nie mam wątpliwości, że zostaną one wykorzystane, zwłaszcza po bardzo wielu w ostatnich tygodniach negatywnych zachowań lewicy wobec Polski przy nominacjach na ważne stanowiska w Unii Europejskiej  - mówił 

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze