Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz o śp. premierze Olszewskim: to był wielki człowiek. Należy oddać mu hołd! Spotkajmy się przy trumnie premiera

M.N., am 20:31 12 lutego 2019
Telewizja Republika
To był wielki człowiek. Należy jego ideom i wysiłkowi złożyć hołd. To mu się należy – powiedział przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, który był nie tylko gościem, ale też współgospodarzem programu „Pilnujmy Polski” w Telewizji Republika. Były minister obrony narodowej rozmawiał z red. Ryszardem Gromadzkim.

Program rozpoczęto od postaci śp. premiera Jana Olszewskiego, który zmarł w piątek 8 lutego 2019 roku. 

– Trumna z panem premierem Olszewskim będzie wystawiona w Radzie Ministrów w Warszawie i od godziny 10:00 będzie można oddać hołd panu premierowi – mówił Macierewicz.

– Główne uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę. O godz. 11 odbędzie się msza żałobna w archikatedrze św. Jana Chrzciciela a następnie między godz. 13. a 13.30 kondukt pogrzebowy przejdzie pod pomnik Powstania Warszawskiego, gdzie premiera Olszewskiego pożegnają żołnierze Armii Krajowej, byli powstańcy warszawscy – poinformował. 

– To był wielki człowiek. Należy jego ideom i wysiłkowi złożyć hołd. To mu się należy - podkreślił

– Jan Olszewski podkreślał, że jego rząd był autorski, a ministrowie to ludzie, z którymi on współpracował od lat – dodał. 

 

Zobacz najciekawsze wypowiedzi przewodniczącego podkomisji smoleńskiej:

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze