Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz o Schetynie: Jego związek z "Solidarnością", czy jakąkolwiek tradycją, która pozwoliła uzyskać niepodległość, został zerwany

AS 16:40 27 lipca 2019
Telewizja Republika
– Dokonał reorientacji politycznej, przełożył wszystko na lewą stronę. Jego związek z "Solidarnością", czy jakąkolwiek tradycją, która pozwoliła uzyskać niepodległośc, został zerwany przez ten sojusz - ocenił w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz.

– Platforma Obywatelska została wykorzystana przez postkomunistów z SLD, którzy uzyskali najlepsze miejsca - mówił, przypominając wybory do Europarlamentu Antoni Macierewicz. 

– Wprowadzili swoich ludzi do Parlamentu Europejskiego niejako na plecach Platformy, która po to, żeby być liderem opozycji, była gotowa nieomal na wszystko -zauważył polityk.

– Grzegorz Schetyna bardzo chciał zostać liderem zjednoczonej opozycji, żeby przeciwstawić się Zjednoczonej Prawicy - stwierdził szef podkomisji smoleńskiej - To było oczywiste, że będzie wykorzystany - dodał.

– Dokonał reorientacji politycznej, przełożył wszystko na lewą stronę. Jego związek z "Solidarnością", czy jakąkolwiek tradycją, która pozwoliła uzyskać niepodległość, został zerwany przez ten sojusz - ocenił Macierewicz. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze