Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: nie zamykajcie kościołów

BK 21:30 25 marca 2020
Telewizja Republika
Obywatele są skoszarowani, ale służby publiczne działają, służby publiczne są zobowiązane do stawiania czoła różnorodnym niebezpieczeństwom i wyzwaniom- mówił w Telewizji Republika Antoni Macierewicz.

– Obywatele są skoszarowani, ale służby publiczne działają, służby publiczne są zobowiązane do stawiania czoła różnorodnym niebezpieczeństwom i wyzwaniom. Ta propozycja, aby to się inaczej realizowało była złożona przez Prawo i Sprawiedliwość, ale została odrzucona przez opozycję i jeżeli chodzi o pierwszy etap działań legislacyjnych, czyli zmianę regulaminu Sejmu, pozwalającą na ewentualne głosowanie zdalne, musimy przeprowadzić bezpośrednio i je przeprowadzimy. Wydaje mi się, że posłowie podobnie jak przedstawiciele innych służb publicznych mają swoje obowiązki, na pewno je spełnią, nie ma co do tego wątpliwości, ale tak byśmy na przyszłość mogli to realizować w sposób już niezakłócający i niezagrażający integralności składu sejmowego- powiedział Antoni Macierewicz.

W czwartek pierwszy samolot z Chin z wyposażeniem medycznym wyląduje w Polsce; w najbliższych dniach możemy się spodziewać kolejnych samolotów - poinformował w środę prezydent Andrzej Duda.

– Wydaje się, że jeżeli chodzi o stanowisko zarówno polityków, jak i publicystów amerykańskich, ale także przedstawicieli najwyższych władz, to wątpliwości wobec Chin w związku z koronawirusem idą nieporównywalnie dalej i trudno się dziwić że idą dalej, dlatego że z jednej strony nie ma wątpliwości, że to właśnie tam się ta pandemia zaczęła i bardzo długo była przez Chińczyków ukrywana, a człowiek, który starał się temu zapobiec był potraktowany bardzo surowo. Z drugiej strony Chiny rozpoczęły natychmiast później oskarżać inne państwa, najpierw Stany Zjednoczone, a dzisiaj proszę sobie wyobrazić, Włochy są oskarżone przez Chińczyków i to przez państwową instytucję, przez Chińczyków jako rzeczywiste źródło tej pandemii i tego zagrożenia. Ta dezinformacja i gra, którą oni uprawiają wydaje się być rzeczywiście wskazująca na jakieś istotne problemy związane z koronawirusem i z tym straszliwym zagrożeniem dla całej ludzkości- ocenił Antoni Macierewicz.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze