Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: nie jest prawdą, że my chcemy wystąpić z UE! My chcemy równości i EUROPY OJCZYZN

M.N. 20:45 30 kwietnia 2019
Telewizja Republika
UE znajduje się dzisiaj w stanie bardzo poważnego kryzysu. Te zmiany w UE nastąpiły przez decyzje państw takich, jak Niemcy i kryzysów gospodarczych w wielu krajach - powiedział przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, który był nie tylko gościem, ale też współgospodarzem programu „Pilnujmy Polski” w Telewizji Republika. Były minister obrony narodowej rozmawiał z red. Adrianem Stankowskim.

Przypomnijmy, że prezydent Duda wygłosił dziś orędzie w przeddzień 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, podkreślił, że wejście Polski do Unii było wynikiem "decyzji podjętej przez naród w referendum" i efektem "wspólnych starań wielu osób, które – działając ponad politycznymi podziałami – uznały, że taka właśnie jest polska racja stanu".

– UE znajduje się dzisiaj w stanie bardzo poważnego kryzysu. Te zmiany w UE nastąpiły przez decyzje państw takich, jak Niemcy i kryzysów gospodarczych w wielu krajach – mówił na antenie Telewizji Republika Antoni Macierewicz.

– My wstąpiliśmy do Europy ojczyzn – dodał.

– Zanim wstąpiliśmy do UE – wstąpiliśmy do NATO i to był rzeczywisty i bardzo silny prąd niepodległościowy – przypomniał. 

Były minister obrony narodowej zaznaczył, że nie jest prawdą, że rząd polski chce wystąpić z UE! – My chcemy równości i EUROPY OJCZYZN – tłumaczył. 

 

Zobacz najciekawsze wypowiedzi przewodniczącego podkomisji smoleńskiej:

 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze