Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: jest to jego wielka klęska i kompromitacja. O kim mówi b. szef MON?

PR 15:43 20 lipca 2019
Telewizja Republika
Szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz goszcząc w PR24 stwierdził, że opozycję łączy jedynie chęć odsunięcia PiS od władzy. - SLD chce uwiarygodnić się w oczach wyborców poprzez odcinanie się od stanu wojennego czy gen. Jaruzelskego, a tak naprawdę wszyscy są z tego samego antyideowego środowiska - powiedział, komentując powstanie koalicji Lewica. Mówił także o porażce jednego z polityków.

 

- Nie dziwi mnie, że frakcje lewicowe połączyły się. SLD to po prostu zmieniona nazwa PZPR, a jest to formacja, która jest odpowiedzialna za dziesiątki lat okupacji sowieckiej w Polsce - stwierdził były szef MON w PR24.

Antoni Macierewicz odniósł się także do prób budowania koalicji przez PO.

- Mimo wspólnych deklaracji każda partia dba przede wszystkim o własny interes. Nie sądzę, żeby Schetyna w ogóle podejmował jakiś ruch. Jest to jego wielka klęska i kompromitacja. Jeden duży blok stwarzał nadzieję na utrzymanie się przy wpływach politycznych. SLD potraktował PO jako trampolinę i powiedział im "do widzenia". Podobnie zresztą postąpił PSL, bo otrzymał co chciał - powiedział.

- PO próbuje to maskować poprzez nazywanie się Koalicją Obywatelską. Jedynym elementem wspólnym tego towarzystwa jest odsunięcie PiS od władzy i przywrócić sytuację sprzed kilku lat. Oni chcą, żeby było tak jak było, lecz okazało się, że Platforma jest niewydolna, w związku z czym jej sojusznicy ją porzucili - przyznał poseł PiS. 

Czytaj także:

Dworczyk: apelujemy do lidera PO o wyliczenia propozycji programowych! Co na to Grzegorz Schetyna?

Źródło: PR24

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze