Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: Donald Tusk siedział obok pana Jażdżewskiego i nie odciął się od jego słów! Każdy Polak powinien tę wypowiedź potępić

M.N. 20:46 7 maja 2019
Telewizja Republika
Pan Donald Tusk siedział obok pana Jażdżewskiego i nie usłyszeliśmy nawet słowa odcięcia się od jego słów. Każdy demokratyczny polityk i Polak powinien te słowa potępić – powiedział przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, który był nie tylko gościem, ale też współgospodarzem programu „Pilnujmy Polski” w Telewizji Republika. Były minister obrony narodowej rozmawiał z red. Ryszardem Gromadzkim.

Przewodniczącemu Rady Europejskiej miały "opaść ręce", gdy okazało się, że po jego wykładzie na Uniwersytecie Warszawskim to wystąpienie Leszka Jażdżewskiego rozgrzało emocje w Polsce do czerwoności. Leszek Jażdżewski, naczelny pisma „Liberte” w swoim krótkim "wprowadzeniu" mówił m.in., że "Kościół katolicki w Polsce obciążony niewyjaśnionymi skandalami pedofilskimi, opętany walką o pieniądze i o wpływy stracił moralny mandat do tego, aby sprawować funkcję sumienia narodu".

Właśnie m. in. ten temat poruszyli w dzisiejszym odcinku programu „Pilnujmy Polski” red. Gromadzki z Antonim Macierewiczem. 

Mamy tu do czynienia z czymś poważnym. Pan Donald Tusk siedział obok pana Jażdżewskiego i nie usłyszeliśmy nawet słowa odcięcia się od jego słów. Każdy demokratyczny polityk i Polak powinien te słowa potępić – mówił na antenie Telewizji Republika Antoni Macierewicz.

Tusk powinien natychmiast się do tych słów ustosunkować. W innym wypadku on je zwyczajnie zaakceptował – podkreślił.

Kierunek ewolucji PO i samego Donalda Tuska jest niesłychanie niebezpieczny. To jest dokładnie to co robili komuniści – zaznaczył.

Zobacz najciekawsze wypowiedzi przewodniczącego podkomisji smoleńskiej:

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze