Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: Andrzej Duda na miejscu Donalda Trumpa z pewnością zrobiłby to samo

PR 9:41 30 sierpnia 2019
Telewizja Republika
Były szef MON Antoni Macierewicz skomentował dziś na antenie Polskiego Radia 24 decyzję Prezydenta USA o przełożeniu wizyty w Polsce. - Andrzej Duda na miejscu Donalda Trumpa z pewnością zrobiłby to samo. Przypomnijmy, że prezydent USA jest jednocześnie szefem rządu i stąd zapewne takie rozstrzygnięcie. Cała delegacja amerykańska będzie za to w Warszawie i program będzie zrealizowany, więc tutaj nic się nie zmienia - powiedział Macierewicz.

Wczoraj w nocy, media obiegła informacja o przełożeniu wizyty prezydenta Trumpa w Polsce.

Prezydent Trump poinformował w rozmowie telefonicznej prezydenta Andrzeja Dudę, że ze względu na zbliżający się do wybrzeża Florydy huragan zdecydował się pozostać w kraju i przełożyć wizytę w Polsce na najbliższe miesiące.

- Wszystkie decyzje podejmowane w obliczu takiego zagrożenia zależą od niego. Podstawowe kwestie związane z naszym bezpieczeństwem będą omówione i podjęte - oznajmił Antoni Macierewicz.

- Europa Środkowa decyduje o dominacji Wschodu lub Zachodu nad kontynentem europejskim i to, co się rozgrywa od roku 1989 to wielka walka o przyszłość Europy. czy stanie się częścią wielkiego wschodniego układu czy będzie niepodległym kontynentem. Polska niepodległość i sojusz strategiczny z Amerykanami ratuje Europę - mówił były szef MON.

- Andrzej Duda na miejscu Donalda Trumpa z pewnością zrobiłby to samo. Przypomnijmy, że prezydent USA jest jednocześnie szefem rządu i stąd zapewne takie rozstrzygnięcie. Cała delegacja amerykańska będzie za to w Warszawie i program będzie zrealizowany, więc tutaj nic się nie zmienia - powiedział Macierewicz.

 

Czytaj także:

Ziemkiewicz rozwikłał zagadkę ścieków w Wiśle: Jarosław Kaczyński zrobił dziurę w rurze, musi być wina PiS-u

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze