Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

LOT organizuje loty czarterowe dla Polaków wracających na początku września do kraju

AKŁ 12:30 2 września 2020
Między innymi z Madrytu odbywać się będą czartery LOTpixabay
Dla pasażerów planujących powrót do kraju z Hiszpanii i Albanii, LOT zorganizuje w sumie 9 rejsów specjalnych na trasach: Barcelona – Warszawa (2, 4 i 5 września), Madryt – Warszawa (3, 4 i 6 września), Palma de Mallorca – Warszawa (6 września) oraz Tirana - Warszawa (5 i 8 września) – dowiedział się Portal TV Republika.

Czartery zorganizowane zostały w związku z ostatnim rozporządzeniem Rady Ministrów. Zgodnie z nim od dzisiaj, 2 września do 15 września br. obowiązuje zakaz międzynarodowych połączeń lotniczych do 44 krajów w związku z epidemią koronawirusa. Zakaz dotyczy m.in.: Belize, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Brazylii, Hiszpanii, Izraela, Albanii, Indii, Malty, Mołdawii, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Luksemburga, Wspólnoty Bahamów.

Połączenia są dostępne bez dodatkowych opłat dla pasażerów PLL LOT, którzy posiadają już bilety na rejsy powrotne z Hiszpanii i Albanii do Polski oraz odpłatnie dla tych osób, które chcą z nich skorzystać i spełniają warunki wjazdu na terytorium Polski. Wszystkie wymienione wyżej loty zostaną zrealizowane jako rejsy specjalne. Bilety na te połączenia nie są dostępne w sprzedaży przez systemy rezerwacyjne oraz stronę lot.com. Bilety z Hiszpanii do Polski dostępne są w cenie około 700 PLN, bilety na rejsy z Albanii w cenie około 550 PLN.

Wszystkie bilety na te połączenia zakupione do 1 września br. zachowują ważność. LOT zapewnia, że będzie się systematycznie kontaktować z pasażerami w celu dokonania komfortowych zmian w rezerwacji i umożliwienia im powrotu do kraju. Osoby nie posiadające biletów na rejsy PLL LOT i planujące powrót do Polski na pokładach samolotów narodowego przewoźnika, proszone są o wysłanie na adres rescue.flights@lot.pl zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, obywatelstwo zgodne z paszportem, kontakt (telefon i mail) oraz preferowaną trasę i termin podróży. Sprzedaż biletów na te rejsy odbywa się za pośrednictwem LOT Contact Center.

 

Źródło: Portal TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze