Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Łódź: Urzędnicy zatrzymani przez CBA. Korupcyjny proceder ujawniony!

AS 10:22 19 lipca 2018
cba.gov.pl
Delegatura CBA w Łodzi: zatrzymano dwóch urzędników. Prowadzone śledztwo ujawniło korupcyjny proceder. Jedna z zatrzymanych osób trafiła w ręce CBA powtórnie. Tym razem chodzi m.in. o gazociąg.

Dwie osoby zatrzymane przez agentów CBA z Łodzi. Były dyrektor łódzkiego ZDiT, a obecny dyrektor w jednej ze spółek urzędu miasta i naczelnik z zarządu inwestycji miejskich działali na szkodę urzędu w Łodzi. Zatrzymani odpowiedzą za nieprawidłowości przy przebudowie Trasy Górna i trasy W-Z w Łodzi.

To nie jedyny zarzut jaki usłyszeli. Przekroczyli również uprawnienia w celu uzyskania korzyści majątkowej przez funkcjonariuszy publicznych. Cała sprawa dotyczy zamówienia na wykonanie projektu przebudowy gazociągu i likwidacji już istniejącego. W tym wymiarze działali na szkodę interesu publicznego.

To kolejna odsłona tego postępowania. Już wcześniej sześć osób usłyszało zarzuty. Jedną z nich jest już powtórnie zatrzymany dyrektor miejskiej spółki, któremu prokuratura w marcu ubiegłego roku przedstawiła zarzuty między innymi przyjmowania łapówek.  

Temistokles Brodowski, CBA

Źródło: cba.gov.pl

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC.210) - JAROSŁAW PAPIS - PRZYJAŹŃ POLSKO-ŻYDOWSKA JEST MOŻLIWA, ALE ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze