Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lichocka: POstkomuna sięga po Wasze pieniądze. Robią Was w pszczółkę kochane lemingi

PR 12:47 3 listopada 2019
Telewizja Republika
Joanna Lichocka skomentowała w mediach społecznościowych podaną przez prezydenta Warszawy informację o zwiększeniu strefy płatnego parkowania, która motywowana jest zachęcaniem do korzystania z transportu publicznego. - Robią Was w pszczółkę kochane lemingi – odpowiada Lichocka.

 

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zamieścił w mediach społecznościowych informację, że strefa płatnego parkowania w Warszawie powiększy się. I z roku na rok będzie rosła.

 

- Centralne dzielnice nie mogą być tanimi parkingami, a zachęcając do korzystania z transportu publicznego musimy sprawić, by to się po prostu opłacało – pisze Trzaskowski załączając video obrazujące powiększanie się strefy płatnego parkowania w kolejnych latach.

 

 

 

- Robią Was w pszczółkę kochane lemingi. Godzina parkowania ma kosztować 5 zł, obowiązywać ma to 7 dni w tygodniu."W dialogu" POstkomuna sięga po Wasze pieniądze,tak klei budżet po tym,jak obniżyliśmy podatek PiT i kasy na pensje wszystkich działaczy PO i ich krewnych będzie mniej – odpowiedziała Lichocka.

 

 

Czytaj także:

Ważne rozmowy w „7x24”: jeśli PO chce CBA zlikwidować, a ma ludzi jak Artur W. to trudno nie połączyć jednego z drugim

Źródło: twitter, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze