Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lichocka o Gawłowskim, Celi+ i...

pmb 20:35 25 maja 2018
Joanna Lichocka (PiS)Fot. Telewizja Republika
– Pan Stanisław Gawłowski, polityk PO siedzi w areszcie. Co chwila są informacje, że są kolejne zatrzymania ludzi związanych z mafią VAT-owską. Jest działalność komisji weryfikacyjnej w Warszawie. Trzeba pozwolić, żeby żarna sprawiedliwości spokojnie mieliły – powiedziała Joanna Lichocka (PiS), która rozmawiała z red. Marcinem Bąkiem w programie "Pod Przykryciem" w Telewizji Republika.

Na początku został poruszony temat słów Joanny Lichockiej o "jednowładztwie Jarosława Kaczyńskiego". Red. Marcin Bąk pytał Joannę Lichocką jakie jednowładztwo preferuje — monarchiczne, absolutystyczne czy może jeszcze inne... Poseł Lichocka podkreśliła: 

Polacy są demokratami. Tradycje republikańskie i demokratyczne są silnie zakorzenione w polskim społeczeństwie. Ciągle jestem pod wrażeniem jak mało mądrzy są pracownicy mediów postkomunistycznych. Lub jak bardzo cyniczni (red. Lichocka nawiązała tutaj do tekstów, które przeinaczyły sens jej słów).

Potem został poruszony temat spotkań polityków PiS w terenie:

Ludzie zawsze pytają o Celę+. Pytają się kto pozwolił na taką grabież, na taką kradzież przez zagraniczny kapitał. Kiedy osoby za to odpowiedzą. Powiedziałam, że musimy dać czas prawu. Ja też bym najchętniej chciała, by tych ludzi pozamykano. Powiedziałam żartobliwie, że to przez demokrację i że gdyby było jednowładztwo… To był żart, a media niemieckie wzięły to na poważnie…

— Trzeba pozwolić wymiarowi sprawiedliwości pracować. Pan Stanisław Gawłowski, polityk PO siedzi w areszcie. Co chwila są informacje, że są kolejne zatrzymania ludzi związanych z mafią VAT-owską. Jest działalność komisji weryfikacyjnej w Warszawie. Trzeba pozwolić, żeby żarna sprawiedliwości spokojnie mieliły — mówiła.

Program „Wojownik”

W dalszej części programu red. Bąk powiedział na czym polega program „Wojownik”:

— Program „Wojownik” — program aktywności fizycznej — polega na zaktywizowaniu żołnierzy, którzy wrócili z misji. Jest pomysł, aby aktywizować żołnierzy w sport walki — MMA. Żołnierze mają ćwiczyć te umiejętności. Można zadać pytanie po co? Żołnierz lepiej wyszkolony fizycznie lepiej radzi sobie na polu walki, nawet jeśli używa nowoczesnego sprzętu. Jest zamysł, by współcześni gladiatorzy — Ci zawodnicy MMA — przekazywali żołnierzom swoją wiedzę i umiejętności. To wpływa na wyższe morale w wojsku — tłumaczył red. Marcin Bąk.

Na koniec Joanna Lichocka poruszyła temat spotkania w Kępnie...

— Odbyło się w tym rejonie bardzo ważne spotkanie z przedsiębiorcami w Przygodzicach. Premier Mateusz Morawiecki mówił o obniżce podatku CIT (9%) dla przedsiębiorców. To dotyczy 435 tys. firm w Polsce. To jest ogromna skala, te ulgi dla małych średnich i przedsiębiorców. Konstytucja dla biznesu jest bardzo przychylna — chcemy uruchomić nową falę przedsiębiorczości — polska gospodarka musi być oparta o polski biznes. Najpierw małe firmy, potem średnie, a na końcu duże — mówiła posłanka PiS.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze