Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lewandowski znowu będzie tatą? Po golu wykonał znaczącą "cieszynkę"

A.N 7:02 7 listopada 2019
Wikimedia Commons
Bayern Monachium wygrał u siebie z Olympiakosem Pireus 2:0 w czwartej kolejce grupy B piłkarskiej Ligi Mistrzów. Bawarczycy zapewnili sobie tym samym awans do 1/8 finału. Pierwszą bramkę zdobył Lewandowski, drugą – Ivan Perisic, minutę przed zakończeniem regulaminowego czasu gry.

Czwartkowa bramka była 21 trafieniem Lewandowskiwgo w całym sezonie (14 goli w 10 meczach ligowych, sześć bramek w Lidze Mistrzów oraz jedna w Pucharze Niemiec). Polak prowadzi także w klasyfikacji strzelców Bundesligi. Do tego dołożył trzy trafienia w drużynie narodowej. Tym razem nie to jednak wzbudziło największe emocje.

Po trafieniu gola Robert Lewandowski wyjął jednak piłkę z bramki i schował pod koszulkę, w usta wkładając jednocześnie palec – symbolizujący dziecięcy smoczek. Zazwyczaj ten gest oznacza, że piłkarz spodziewa się dziecka. 

Pierwsze dziecko Anny i Roberta Lewandowskich, przyszło na świat w maju 2017 r. 

W mediach społecznościowych  pojawiły się już pierwsze gratulacje. Para jednak nie potwierdziła jeszcze oficjalnie dobrej nowiny.

Gratulacje za pośrednictwem Facebooka złożył także premier Mateusz Morawiecki:

– Ach, cóż to była za cieszynka! Jeden z moich przyjaciół, zagorzały kibic piłkarski, zwykł mawiać, że jest tylko jedna rzecz na świecie ważniejsza od piłki nożnej: Rodzina! – napisał. 

Pojawiły się również pierwsze gratulacje na Twitterze:

  

Źródło: media/Twitter/Facebook

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze