Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lewandowski w Manchester City?

M.N. 11:10 19 września 2017
Twitter/@NaszFutbol
Josep Guardiola, hiszpański trener zabiega o Roberta Lewandowskiego. Chciałby, aby Polak wzmocnił drużynę Manchesteru City – poinformował tabloid „The Sun”. Transfer mógłby zostać sfinalizowany zimą.

Polski napastnik miał już okazję współpracować z katalońskim trenerem w Monachium. Od dawna trwają ciągłe rozmowy i spekulację na temat transferu Lewego do innego klubu. Jeszcze nie dawno Robert skrytykował w wywiadzie politykę Bayernu, co jeszcze bardziej ożywiło dyskusje. Lewandowski prawdopodobnie chciałby przejść do Realu Madryt, jednak są na to małe szanse. Królewscy stawiają na młodych piłkarzy, a Polak zbliża się do trzydziestki.

Wydaje mi się, że po erze Pepa Guardioli Bayern potrzebuje czegoś innego, ale zarazem mam wrażenie, że sam Guardiola nie dostał zgody na wszystko, co proponował w klubie. Został jednak zespół wystarczająco ułożony, żeby wygrywać. Tylko że Carlo Ancelotti jest już innym trenerem. Nie ma takiej obsesji na punkcie posiadania piłki, nie ma też obsesji na punkcie pracy zespołowej ani detali. On bardziej stawia na indywidualności, co może sprawiać, że piłkarze nie czują się tak pewnie jak wcześniej. Bayern żeby wrócić na zwycięską ścieżkę, jaką zapoczątkował Louis van Gaal, zdecydowanie potrzebuje odważnych ruchów. To nadal wielki klub, ale nic dziwnego, że już nie jest wymieniany tak często w gronie faworytów jak inni - skomentował w Przeglądzie Sportowym Guillema Balague.   

Źródło: onet.pl, przegladsportowy.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze