Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lewandowski szczerze po mundialu: Było za dużo kombinacji. Powinniśmy zagrać lepiej

AS 12:36 21 lipca 2018
Facebook/@rl9official
Robert Lewandowski w rozmowie z Filipem Chajzerem w ,,Dzień dobry TVN'' podzielił się swoimi spostrzeżeniami po nieudanych mistrzostwach świata w Rosji – Nikt nie lubi krytyki i nikt nie lubi, jak się o nim źle mówi i pisze. Każdy z nas bardzo chciał wygrywać. Bardzo o to walczyliśmy. Przez wiele lat przygotowywaliśmy się na powrót na MŚ, a na mundialu chcieliśmy osiągnąć cel, jakim było wyjście z grupy - powiedział kapitan reprezentacji Polski.

–  Myślę, że wiele rzeczy nie funkcjonowało tak, jak powinno. Było za dużo kombinacji. Powinniśmy zagrać lepiej, ale jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy. Też chcielibyśmy zawsze wygrywać, ale na mundialu nie udało się. Nie daliśmy rady. Rozczarowaliśmy nie tylko siebie, ale też kibiców. Prawda jest taka, że to my najbardziej przeżywaliśmy porażkę. Zdawaliśmy sobie sprawę, że mogliśmy się lepiej zaprezentować - powiedział Robert Lewandowski w ,,Dzień dobry TVN''.

– Styl naszej gry w meczu z Senegalem nie wyglądał tak, jak powinien. Nie graliśmy swojej piłki. Stało się tak m.in. przez kontuzje. Przed turniejem urazu doznał Kamil Glik, co zachwiało naszą pewnością siebie. Brakowało tego, co mieliśmy w eliminacjach czy na Euro 2016. Gdy człowiek nie jest pewny siebie, to przekłada się to na poziom sportowy - podkreślił kapitan reprezentacji Polski. 

– Nikt nie lubi krytyki i nikt nie lubi, jak się o nim źle mówi i pisze. Każdy z nas bardzo chciał wygrywać. Bardzo o to walczyliśmy. Przez wiele lat przygotowywaliśmy się na powrót na MŚ, a na mundialu chcieliśmy osiągnąć cel, jakim było wyjście z grupy - dodał Lewandowski.

Źródło: TVN

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC. 204) - TOMASZ DUKLANOWSKI ZDRADZA KULISY GRODZKIGATE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze