Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lewandowski szczerze: Mundial nam nie wyszedł i zmiany są potrzebne

AS 16:20 3 września 2018
wikimedia.org
Robert Lewandowski w trakcie konferencji prasowej powiedział, że po nieudanych mistrzostwach świata w Rosji drużynie narodowej dobrze zrobi powiew świeżości - Jednak nie musimy budować zespołu od początku - podkreślił kapitan reprezentacji Polski.

W Warszawie trwa zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczem z Włochami w Lidze Narodów (7.09 w Bolonii) i towarzyskim z Irlandią (11.09 we Wrocławiu).

– Jeśli byśmy nie awansowali na mistrzostwa świata, to wówczas powinno się budować ten zespół od początku. Mundial nam nie wyszedł i zmiany są potrzebne. Selekcjoner wie, co trzeba zrobić, abyśmy wrócili na zwycięską ścieżkę - powiedział kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski. 

– Zdaję sobie sprawę, że nowym piłkarzom może towarzyszyć trema. Na pewno "świeża krew" nam się przyda. Jako kapitan tej reprezentacji staram się pomóc im w aklimatyzacji. Z kilkoma zawodnikami rozmawiałem już w poniedziałek rano - kontynuował napastnik. 

Reprezentacja Polski będzie trenowała na boiskach KS ZWAR oraz Polonii Warszawa. W czwartek o godz. 11.00 wyleci do Bolonii, gdzie dzień później rozegra mecz z Włochami w Lidze Narodów. Od soboty biało-czerwoni przebywać będą we Wrocławiu, gdzie 11 września rozegrają towarzyskie spotkanie z Irlandią

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze