Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lekarz znalazł w nosie pacjenta balonik z marihuaną. Mężczyzna miał go tam przez 18 lat!

K.B. 21:18 31 października 2019
pixabay
Mężczyzna zeznał, że 18 lat temu przemycał narkotyki do więzienia. Wydawało mu się, że balonik przypadkiem połknał. Jak się okazało, nosił go przez 18 lat.

O tej niezwykłej sytuacji pisze "British Medical Journal". Do lekarzy zgłosił się mężczyzna, który od lat cierpiał na problemy z nosem i bóle głowy. Podczas badania tomograficznego lekarze zauważyli obiekt wewnątrz zatok 48-latka.

Medycy przeprowadzili zabieg i wyciągnęli z nosa mężczyzny "gumową kapsułkę" z zepsutą materią przypominającą roślinę lub warzywo. Wówczas pacjent przypomniał sobie historię sprzed 18 lat.

Australijczyk jako 30-latek trafił do więzienia. Jego dziewczyna podczas widzenia przyniosła mu marihuanę w niewielkim gumowym opakowaniu. By uniknąć wykrycia narkotyku podczas przeszukania, mężczyzna włożył sobie go do prawego nozdrza. W celi okazało się, że nie jest w stanie wyciągnąć opakowania - uznał więc, że wepchnął je na tyle głęboko, że przypadkiem je połknął.

Okazało się jednak inaczej. Balonik z marihuaną utknął w zatoce, a z czasem zarósł kamieniem nosowym. Przez lata mężczyzna cierpiał na liczne infekcje i bóle głowy, ale ani on, ani inni lekarze nie mogli znaleźć tego przyczyny.

Po zabiegu usunięcia obcego ciała 48-latek czuje się już dobrze i nic mu nie dolega. Według badaczy, to pierwszy taki znany przypadek w historii. Źródło: rmf24, media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - PROF. GIERELAK - CZY CHLOROCHINA LECZY KORONAWIRUSA?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze