Legia z Wisłą na remis w hicie Ekstraklasy

FACEBOOK.COM/LEGIAWARSZAWA

Legia Warszawa zremisowała na swoim stadionie z Wisłą Kraków 1:1 w hitowym starciu czwartej kolejki Ekstraklasy. Wiślacy mogli wywieźć ze Stolicy trzy punkty, jednak Dusan Kuciak obronił karnego strzelanego przez Rafała Boguskiego.

Wicemistrzowie Polski do meczu z Wisłą wygrali wszystkie spotkania rozgrywane w ramach Ekstraklasy, jednak Wiślacy zawiesili poprzeczkę wysoko. Legia zdołala jeszcze przed przerwą wyjść na prowadzeniem a bohaterem kibiców zgromadzonych przy ul. Łazienkowskiej został Dominik Furman. Wisła pomimo otrzymania rzutu karnego, nie zbliżyła się do Legionistów aż do 64 minuty. Bramkę na wagę remisu strzelił Wilde-Donald Guerrier. Legia pomimo remisu zachowała pozycję lidera. Wisła zajmuje dziewiąte miejsce.

Źródło: ekstraklasa.net