Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Latos: Mimo, że restrykcje są łagodzone, dalej musimy być odpowiedzialni

as 18:18 20 kwietnia 2020
Telewizja Republika
– Dalej musimy być odpowiedzialni i zdyscyplinowani. Mimo, że restrykcje są łagodzone, to dalej musimy przestrzegać tych zaleceń, które obowiązują - powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Latos w rozmowie z Adrianem Stankowskim w programie Telewizji Republika "Nie daj się epidemii".

– Jako społeczeństwo okazaliśmy się być bardzo zdyscyplinowanym narodem, zarówno jeżeli chodzi o kwestie przestrzegania tych wszystkich przepisów związanych z kwarantanną,czy też tych wszystkich obostrzeń - mówił Tomasz Latos.

– Teraz oczywiście obowiązuje od kilku dni obowiązuje to, że wszyscy musimy nosić maseczki i skoro okazuje się, że wszyscy się do tego zastosowali, to znaczy, że możemy iść drogą stopniowego poluzowywania, bo zobaczymy jak to będzie współgrało z naszą odpowiedzialnością, która musi być dalej na najwyższym poziomie - dodał.

 – Dalej musimy być odpowiedzialni i zdyscyplinowani. Mimo, że restrykcje są łagodzone, to dalej musimy przestrzegać tych zaleceń, które obowiązują - podkreślił polityk.

Tomasz Latos odniósł się także do kwestii szybkich testów na koronawirusa. – To nie chodzi o to, żeby wszystkich bezobjawowo testować, bo to może przynieść więcej szkody niż pożytku - zaznaczył.

 – Takie fałszywe ujemne testy mogą być bardzo niebezpieczne - zauważył poseł.

– Pamiętajmy, że te szybkie testy mają ograniczoną póki coś skuteczność, w związku z tym osoby, które mają być objęte kwarantanną, to powinny na niej przebywać - powiedział.

 – Szybkie i skuteczne testowanie, te dwie rzeczy musza pójść w parze. Jeżeli to się potwierdzi w przypadku testów koreańskich, to bardzo dobrze. W Polsce również pracuje się nad testami i podobno te testy mają bardzo wysokie oceny - dodał Latos. 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze