Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kuźniar, Palikot - skowyt szatana na temat akcji "Różaniec do granic"

Sebastian Moryń 20:32 8 października 2017
Wczorajsza akcja modlitewna "Różaniec do granic" okazała się tak wielkim sukcesem, który odbił się echem na cały świat. Ponad milion osób uczestniczyło w spontanicznej akcji modlitewnej, w której modlono się w sposób szczególny za pokój na świecie. Ale i przybywa tzw. hejtu szatańskiego, który pokazuje jedynie, że zły po prostu przegrywa.

Oto pierwszy wpis człowieka, który kiedyś związany blisko z Kościołem katolickim, dziś jego jeden z najbardziej zajadłych krytyków. Mowa o Januszu Palikocie, który tak napisał na Facebooku o akcji modlitewnej:

Doprawdy akcja „Różaniec do granic” to coś tak zawstydzającego i ośmieszającego nas wszystkich, że doprawdy nie wiem co jeszcze bardziej kuriozalnego może się zdarzyć. Wstyd za rezygnację z rozumu, oświecenia, tradycji europejskiej. Jesteśmy jak wieśniak na stacji metra, modlący się o to, aby pociąg się na niego nie gniewał. I nie spóźniał więcej. Istne kuriozum.

 Kolejny kpiarz z wartości chrześcijańskich, Jarosław Kuźniar napisał (Facebook):

Modlitwą na granicach Polski prawdziwi Polacy chcą powstrzymać Islam. Patrząc na ten cyrk żaden obcokrajowiec nawet na sekundę nie będzie chciał się u Was zatrzymać.

Wszelkiej maści lewicowców, ateistów biorących czynny udział w niszczeniu wartości chrześcijańskich w Polsce, zaatakowało akcję modlitewną tylko dlatego, że obaliła ona jedno z najważniejszych pragnień tych inżynierów szatańskich ideologii: wprowadzenie w Polsce modelu zachodniej anty-katolickiej ideologii. Polska to ostatni bastion normalności i wiary. Na pewno jeszcze nie raz zobaczymy podobne ataki na wiarę katolicką, wartości. Wszelkiej maści lobbyści homoseksualni, genderowcy, czy współcześni komuniści chcą za wszelką cenę zniszczyć ponad tysiącletnią  polską historię. Ale można przypomnieć, że wiele Objawień Maryjnych mówi jasno: Polska to naród wybrany, który ma wielkie zadanie na przyszłość. 

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ (PUBLICYSTA) - NIE WRÓŻĘ ROKOSZOWI SĘDZIOWSKIEMU WYGRANEJ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze