Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kultowa suknia księżnej Diany sprzedana! Tańczyła w niej z Johnem Travoltą

K.B. 12:13 12 grudnia 2019
Instagram/JohnTravolta
Za 264 tys. funtów została sprzedana suknia Diany Spencer, w której księżna tańczyła z aktorem Johnem Travoltą podczas balu w Białym Domu w 1985 r. Kreacja została wystawiona londyńskim domu aukcyjnym Kerry Taylor.

Piękne suknie zostały wystawione przez brytyjski dom aukcyjny „Kerry Taylor”. Zakładano, że najbardziej pożądana kreacja będzie sprzedana za zawrotną kwotę 450 tysięcy dolarów. Co prawda nie została kupiona za tyle pieniędzy, ale i tak robi spore wrażenie.

Chodzi o stylizację z 1985 roku, którą założyła na spotkanie w Białym Domu. Została uwieczniona na fotografii, gdy tańczyła razem z Johnem Travoltą. To ciemnoniebieska suknia do samej ziemi z odsłoniętymi ramionami. Księzna wyglądała w niej zjawiskowo. 

Aktor opisał taniec z księżną jak „doświadczenie z bajki”.

Suknia została wykonana przez krawca Victora Edelsteina.

Jak podaje CNN, strój księżnej Diany pozostanie na terenie Wielkiej Brytanii; kupiec jest zadowolony.

Jak powiedziała Eleri Lynn, związana z Historic Royal Palaces, Diana stała się ikoną mody, taką jak Jackie Kennedy lub Audrey Hepburn. Styl księżnej określiła jako ponadczasowy i elegancki.

Księżna Diana, jej towarzysz Dodi Al-Fayed i ich szofer Henri Paul zginęli 31 sierpnia 1997 r. w wypadku samochodowym w tunelu pod mostem Alma w Paryżu.

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...
TAGI: diana, suknia


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze