Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kukiz'15 rozpoczyna zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum ws. uchodźców. "Dozorca nie będzie nam mówił, kogo mamy gościć w swoim domu"

ap 14:18 21 stycznia 2016
Paweł KukizTelewizja Republika
Klub parlamentarny Kukiz'15 na konferencji w Sejmie poinformował o rozpoczęciu zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie przyjmowania imigrantów. – Polska to nasz dom i to my powinniśmy decydować o tym, kto obok nas będzie w nim mieszkać – mówił Paweł Kukiz apelując do obywateli o mobilizację.

Lider Kukiz'15 stwierdził, że Prawo i Sprawiedliwość, podobnie jak poprzednia ekipa prowadzi politykę szkodliwą dla państwa zgadzając się na przyjęcie uchodźców. W ocenie polityka, PiS sprzeniewierza się w ten sposób przedwyborczym obietnicom.

Paweł Kukiz wskazywał, że państwo, które - jak mówił minister Bartłomiej Sienkiewicz - istnieje tylko teoretycznie, nie jest przygotowane na przyjęcie imigrantów, bo nie będzie zdolne zweryfikować potencjalnych terrorystów.

– To Naród jest gospodarzem w Polsce, a nie żadna Unia Europejska. Nikt nie ma prawa decydować, kogo mamy gościć – podkreślał Kukiz, który dodał, że żaden dozorca nie powie w czyimś domu, że ktoś inny może do niego wejść i w nim zamieszkać. 

Polityk zaapelował do obywateli o aktywny udział w zbieraniu podpisów. – Polska to nasz dom i to my powinniśmy decydować o tym, kto obok nas będzie w nim mieszkać – przekonywał.

– Jeśli zbierzemy te podpisy i zorganizujemy referendum, to pokażemy UE, że w Polsce jest demokracja i to najlepszego sortu – skwitował.


Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze