Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kubica: Chcę dać jak najwięcej z Roberta Kubicy, jakiego znam

15:31 28 listopada 2017
Twitter/@AldonaMarciniak
Robert Kubica wziął dzisiaj udział w testach Pirelli w barwach Williamsa. Polski kierowca przejechał 100 okrążeń na torze Yas Marina w Abu Zabi. Najlepszy czas okrążenia wyniósł 1.41,296. W rozmowie z dziennikarzami, Robert Kubica powiedział: – Jeśli wrócę, to nie po to, aby nabijać numerki, tylko dać jak najwięcej z Roberta Kubicy, jakiego znam.

– Jestem pozytywnie zaskoczony: 100 kółek, powtarzalność. Zwykle nowe rzeczy sprawiają problemy - powiedział Robert Kubica, cytowany przez dziennikarkę "Przeglądu Sportowego" Aldonę Marciniak. – Gdybym wrócił do bolidu sprzed siedmiu lat, byłbym tak samo szybki, a może nawet i lepszy w pewnych rzeczach – podkreślił polski kierowca, który w środę będzie kontynuował testy w bolidzie Williamsa.

 

 

–  Nie prowadzę w stu procentach lewą ręką. Ciężko byłoby jechać jedną ręką. Nie jestem w stu procentach sprawny, to widać. Jestem jednak mile zaskoczony, jak poszły te testy i jak reagował mój organizm, ale nie leżałem w domu przez 6 miesięcy. Szykowałem się i jestem zadowolony z mojego przygotowania fizycznego – stwierdził Polak. 

Źródło: Twitter/@AldonaMarciniak/onet.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze