Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie... "Na tapecie" Kosiniak-Kamysz i Piechociński! Zobacz najnowszy spot "PSL = wyprzedaż Polskiej Ziemi"

am 16:34 16 października 2018
– Okazało się, że rzecznik rządu PO-PSL przyznał, że Władysław Kosiniak-Kamysz przeprowadził dwie najgorsze reformy w wolnej Polsce, tj. podniesienie wieku emerytalnego i OFE – mówił na dzisiejszej konferencji prasowej Tomasz Poręba. Tuż po tym pokazano najnowszy spot pt. "PSL = wyprzedaż Polskiej Ziemi".

Nieznane dotąd taśmy z restauracji "Sowa i przyjaciele" znów wyszły na jaw. Tym razem upubliczniono wstrząsającą rozmowę Jana Kulczyka z Pawłem Grasiem, która dotyczy ówczesnego ministra pracy z PSL – Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz Janusza Piechocińskiego.

Paweł Graś chwalił Władysława Kosiniaka-Kamysza za podwyższenie wieku emerytalnego do 67 lat i przejęcie pieniędzy z OFE.

Sprawę skomentowali dziś wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek oraz szef Sztabu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba.

– Kurtyna opadła, jeśli chodzi o Polskie Stronnictwo Ludowe. Wraz z Platformą Obywatelską przeprowadzili dwie najgorsze reformy, które uderzyły w mieszkańców, także w mieszkańców wsi. PO i PSL działali w wielu obszarach tak, że kończyło się to aferami. Prawo i Sprawiedliwości gwarantuje uczciwość. Oto stawka tych wyborów – mówił Poręba.

– Opublikowane taśmy pokazują, że PSL nie tylko podejmowało świadome działania przeciwko polskiej wsi, ale przede wszystkim przeciwko Polakom m. in. podwyższając im wiek emerytalny. Prawo i Sprawiedliwości jest gwarantem rozwoju Polski – wskazała Beata Mazurek.

Nowy spot można obejrzeć na profilu Prawa I Sprawiedliwości na Twitterze.

 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze