Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kto jeszcze znajdzie się na listach Prawa i Sprawiedliwości? Beata Mazurek zabrała głos

AS 19:17 1 marca 2019
fot. Marcin Pegaz/Gazeta Polska
W siedzibie Prawa i Sprawiedliwość odbył się Komitet Polityczny, który zajął się przygotowaniami do wyborów do Parlamentu Europejskiego - Na tym komitecie wybraliśmy pełnomocnika wyborczego i pełnomocnika do spraw finansowych. Pełnomocnikiem wyborczym został Krzysztof Sobolewski, pełnomocnikiem finansowym Teresa Schubert - powiedziała Beata Mazurek.

– Zakończyliśmy Komitet Polityczny. Na tym komitecie wybraliśmy pełnomocnika wyborczego i pełnomocnika do spraw finansowych. Pełnomocnikiem wyborczym został Krzysztof Sobolewski, pełnomocnikiem finansowym Teresa Schubert. Osoby sprawdzone, doświadczone, wybrane jednogłośnie. Nad listami jeszcze pracujemy. Jeszcze potrzebujemy czasu na przeprowadzenie rozmów. Listy jeszcze nie są zamknięte. W związku z czym będziemy je prezentować wtedy, kiedy będziemy mieli pewność co do ostatecznego ich kształtu – powiedziała Beata Mazurek po posiedzeniu Komitetu Politycznego PiS.

– Wszystko zależy od tego, kiedy zostaną zakończone rozmowy z potencjalnymi kandydatami, kiedy uzyskamy od nich odpowiedź. Dajemy im jeszcze czas, żeby osoby, które się wahają co do tego, czy kandydować czy nie mogły podjąć decyzję na tak albo na nie – dodała. 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze