Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ks. Wachowiak: jeśli zaczną mnie chwalić ludzie, którzy po homilii nadal będą popierać aborcję i ruchy LGBT, to mnie nie słuchajcie!

pmb 16:19 20 stycznia 2019
Fot. zrzut ekranu z serwisu YouTube/xdanielou
„Jeśli po jakimś kazaniu zaczną mnie chwalić i oklaskiwać ludzie, którzy po homilii nadal będą popierać aborcję, ruchy LGBT, będą zionąć "tramwajowym" antyklerykalizmem, wybiórczo traktować dogmaty Kościoła i widzieć grzechy wszędzie z wyjątkiem siebie, to mnie nie słuchajcie!” – napisał na Twitterze ks. Daniel Wachowiak.

Ksiądz Daniel Wachowiak (duchowny, który został zesłany z Poznania do wiejskiej parafii w Puszczy Noteckiej, słynął z mocnych wypowiedzi nt. LGBT), odniósł się do przemowy ojca Ludwika Wiśniewskiego podczas pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

– Człowiek posługujący się językiem nienawiści, budujący swoją karierę na kłamstwie, nie może pełnić wysokich funkcji w naszym kraju i będziemy odtąd tego przestrzegać – mówił w sobotę w Bazylice Mariackiej w Gdańsku o. Wiśniewski, dominikanin.

„Jeśli po jakimś kazaniu zaczną mnie chwalić i oklaskiwać ludzie, którzy po homilii nadal będą popierać aborcję, ruchy LGBT, będą zionąć "tramwajowym" antyklerykalizmem, wybiórczo traktować dogmaty Kościoła i widzieć grzechy wszędzie z wyjątkiem siebie, to mnie nie słuchajcie!” – napisał na Twitterze ks. Wachowiak.

Źródło: twitter.com/wyborcza.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze