Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ks. Piotr Glas w odważnym apelu: Polska może stać się Królestwem Chrystusa!

sm 15:27 17 kwietnia 2019
- Jeżeli Polska stanie się królestwem Chrystusa, jeżeli będziemy żyli prawem Bożym, wtedy z Polski wyjdzie iskra, która przygotuje świat na przyjście Jezusa – mówi ks. Piotr Glas w kontekście książki „Proroctwo”, w której znajduje się wywiad z tym uznanym rekolekcjonistą.

W opinii ks. Piotra Glasa nadal czekamy na iskrę, która wyjdzie z Polski, zgodnie z zapowiedzią, jaką przekazał św. siostrze Faustynie Pan Jezus. – Jest to proroctwo bardzo mocne i bardzo zobowiązujące – powiedział rekolekcjonista, który w książce „Proroctwo” rozwija ten wątek. W specjalnej konferencji na You Tube podkreślił jednak znaczenie trybu warunkowego, w jakim zwrócił się do św. Faustyny Pan Jezus. – Ma ono, jak każde proroctwo, tryb warunkowy. Pan Jezus zaznaczył: jeżeli Polska będzie Mi wierna. Czy jesteśmy wierni Chrystusowi? – zapytał.

 

W opinii ks. Glasa, Polska w wielu sprawach zachowuje wierność Bogu, zwłaszcza jeśli spojrzeć na nią z perspektywy zachodu. Zachodzi w naszym kraju jednak niebezpieczny proces laicyzacji. – Polska sekularyzuje się bardzo szybko. Młode pokolenia odchodzą od Boga i zasad naszej wiary – zwrócił uwagę ks. Glas.

 

Rekolekcjonista podkreślił, że Polska, chcąc zachować wierność, „musi podporządkować prawo świeckie prawu Bożemu”. – Polska stanie się wtedy Królestwem Chrystusa i wtedy wyjdzie z niej iskra na cały świat – zaznaczył ks. Glas.

 

Więcej na temat proroctw dotyczących przyszłości Polski czytaj w książce „Proroctwo, które może się wypełnić”. Książkę znajdziesz tutaj

 

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze