Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ks. Małkowski: Dzięki różańcowi słabsi mogą pokonać silniejszych

ds 20:25 5 października 2017
KS. STANISŁAW MAŁKOWSKI (kapłan "Solidarności")Telewizja Republika
— Wszyscy modlący wyrażają nadzieję, że przy ich udziale Polska będzie obroniona i bezpieczna na wieki — mówił ksiądz Stanisław Małkowski na antenie Telewizji Republika. Kapelan „Solidarności” był gościem Ryszarda Gromadzkiego w „Wolnych głosach wieczorem”.

— Znak wiary i skuteczne narzędzie na znak tego, że słabsi mogą odnieść zwycięstwo nad silniejszymi. Jeśli Ci ludzie wejdą w ścisłą współpracę z całą wspólnotą Nieba, Jezusem Chrystusem i Matką Boską, będą silniejsi od najsilniejszych osób na świecie — mówił kapelan „Solidarności” na antenie Telewizji Republika.

Jak dodał ks. Małkowski, „różaniec ma symboliczne znaczenie, ponieważ Polska może być zagrożona z każdej strony. Wszyscy modlący wyrażają nadzieję, że przy ich udziale Polska będzie obroniona i bezpieczna na wieki”.

— To potężna broń w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, jego niezwykłej skuteczności. Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas, a my przy Niej. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową — kontynuował gość Ryszarda Gromadzkiego.

„Dlatego wierzymy, że jeśli różaniec zostanie odmówiony przez około milion Polaków na granicach kraju, to może nie tylko zmienić bieg zdarzeń, ale otworzyć serca naszych rodaków na działanie Łaski Bożej” — czytamy na stronie „Różaniec do granic”.

— Chcemy, aby potężna modlitwa różańcowa wpłynęła na losy obywateli Polski, Europy, a nawet i całego świata.Dość powiedzieć, że Maryja zawsze kieruje prośbę o częstą modlitwę różańcową, podczas każdego niemal objawienia — dodał ks. Małkowski.

Zapraszamy wszystkich na wielką modlitwę „Do Granic” Polski, modlitwę do granic naszych możliwości, naszych lęków, naszych pragnień. Poza granicę komfortu, codzienności i naszych przyzwyczajeń.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze