Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Krzysztof Wyszkowski bojkotuje usunięcie Wojciecha Cejrowskiego z "Minęła 20". "Do czasu odwołania zapisu zawieszam swoje stosunki z TVP"

am 8:46 3 grudnia 2018
Telewizja Republika
Stacja TVP postanowiła zrezygnować z Wojciecha Cejrowskiego, jako stałego gościa w programie "Minęła 20". Do sprawy odniósł się Krzysztof Wyszkowski, który deklaruje, że "zawiesza stosunki z TVP". Jak wskazuje, "sprzeciwia się cenzurze w Telewizji Polskiej".

Wojciech Cejrowski znika z anteny telewizji publicznej. Podróżnik nie będzie gościł w "Minęła 20" co najmniej do końca roku, o czym poinformował w ubiegłym tygodniu.

Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski oświadczył, że stacja "nie zrywa współpracy z Wojciechem Cejrowskim, a tymczasowo ją zawiesza".

- TVP nie zerwała umowy z Wojciechem Cejrowskim. Jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą. Krótka przerwa jest potrzebna na refleksję – czytamy we wpisie na Twitterze.

 

Takiej praktyce jednoznacznie sprzeciwia się Krzysztof Wyszkowski. "Cejrowski nie miał racji, ale protestuję przeciw bezprawnemu odnowieniu przez prezesa TVP instytucji cenzorskiego "zapisu na osobę". Do czasu odwołania zapisu zawieszam swoje stosunki z TVP" – napisał na Twitterze.

 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze