Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Krystyna Pawłowicz zawiesza aktywność na Twitterze. Powód?

K.B 13:56 4 listopada 2019
Profesor Krystyna Pawłowicz zakomunikowała dzisiaj, że zawiesza swoją aktywność na Twitterze. Powodem jest wystawienie jej kandydatury na sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

"W związku z wystawieniem przez PIS mojej kandydatury na sędziego Trybunału Konstytucyjnego zawieszam swą aktywność na TT. Wszystkim,którzy tu ze mną wymieniali poglądy dziękuję. Wiele się tu nauczyłam. Naszą Ojczyzną jest Polska"- napisała na swoim profilu. 

Jak poinformował Ryszard Terlecki w rozmowie z PAP: Stanisław Piotrowicz, Krystyna Pawłowicz i Elżbieta Chojna-Duch są kandydatami Prawa i Sprawiedliwości na sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

3 grudnia 2019 roku kończą się 9-letnie kadencje trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego: Marka Zubika, Piotra Tulei i Stanisława Rymara.

Krystyna Pawłowicz była sędzią Trybunału Stanu w latach 2007-2011. Do Sejmu po raz pierwszy dostała się w 2011 roku, gdy startowała z list Prawa i Sprawiedliwości. W 2015 uzyskała reelekcję. Pawłowicz pod koniec 2018 roku ogłosiła, że zakończy swoją karierę parlamentarną. W jesiennych wyborach nie startowała.


Źródło: twitter, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze