Krychowiak powstrzymuje Real, Sevilla wygrywa

facebook.com/sevillafc

Grzegorz Krychowiak poprowadził Sevillę do zwycięstwa 3:2 nad wicemistrzem Hiszpanii, Realem Madryt. Polak był w tym spotkaniu kapitanem swojego zespołu.

Wynik meczu otworzył Sergio Ramos, który zdobył gola przewrotką w 22 minucie meczu. Po kwadransie był już remis, a bramkę zdobył Ciro Immobile. W drugiej połowie, drużyna Krychowiaka zaczęła przeważać i wyszła na dwubramkowe prowadzenie po golach Evera Banegi i Fernando Llorente. W ostatniej minucie doliczonego czasu padła ostatnia bramka w tym meczu, a rozmiary porażki zmniejszył James Rodriguez.

Po 11. kolejkach La Liga, Sevilla zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z 15. punktami na koncie. Real Madryt jest drugi i traci do pierwszej Barcelony trzy oczka.