Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Krupka: Broniarz nawoływał by nauczyciele nie dawali uczniom promocji z klasy do klasy. To granie życiem młodych ludzi i ich karierami

PR 8:28 19 kwietnia 2019
Telewizja Republika
Gościem poranka w Telewizji Republika była sekretarz stanu w ministerstwie sportu i turystyki Agata Krupka. - Podkreślamy, że to uczeń jest najważniejszym elementem procesu edukacji – powiedziała Krupka. Wiceminister podkreśłiła także, że część nauczycieli jest dziś rozgrywana przez Sławomira Broniarza.

Agata Krupka w Telewizji Republika odniosła się do ciągle rozwijających się w Polsce prospołecznych rządowych programów. Odnosząc się do protestu nauczycieli przypomniała, że rząd jest otwarty na problemy i rozmowy ze środowiskiem. Wskazała także, że rząd już w zeszłym roku zanim zaczęły się protesty, zaczął podwyższań pensję i gotowy jest prowadzić dalsze działania w tym kierunku.

- Pokazujemy ze jesteśmy otwarci na problemy nauczycieli. Z tym będzie związany okrągły stół prowadzony przez premiera Morawieckiego na Stadionie Narodowym. Będzie poświęcony nauczycielom, uczniom i procesowi edukacji. Część nauczycieli jest dziś rozgrywana przez Sławomira Broniarza, który blisko współpracuje z Grzegorzem Schetyną. Był też na marszach KOD z PO i PSL. My podkreślamy, że to uczeń jest najważniejszym elementem procesu edukacji – stwierdziła.

Wiceminister przypomniała także o działaniach minister Zalewskiej, która dzięki wprowadzonemu rozporządzeniu umożliwiła przeprowadzenie dotychczasowych tegorocznych egzaminów dopuszczając do pracy w komisjach osoby z wykształceniem pedagogicznym.

- Dziękuję osobom które zgłosiły się do pracy w komisjach. Zagrożenie ze strony ZNP i pana Broniarza jest wstrząsające i skandaliczne. Pan Broniarz stosuje dzieci jako żywe tarcze.

Pan Broniarz będzie miał swoje wybory na szefa ZNP. Skandaliczne było to, że on w pewnym momencie nawoływał by nauczyciele nie dawali uczniom promocji z klasy do klasy. To granie życiem młodych ludzi i ich karierami.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze