Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Król pedofilów” to brat byłego wiceministra w rządzie Tuska!

lml 8:30 18 marca 2017
FLICKR/ LUKAS PLEWNIA/ CC BY-SA 2.0
Dziennik "Fakt" ustalił, że brat byłego wiceministra w rządzie Donalda Tuska, były pracownik polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych – Tomasz K. – to "król pedofilów". Nagrywał i rozsyłał filmy pornograficzne dzieci oraz przechwalał się, że ma do nich "dostęp". "Król pedofilów" poszedł na współpracę z policją, więc funkcjonariusze liczą, że doprowadzi do kolejnych zatrzymań.

Tomasz K. najpierw mieszkał w Niemczech, a od niemal 10 lat w Rumunii. Pracował jako dziennikarz, a w 2010 roku został zatrudniony w Instytucie Polskim w Bukareszcie, która podlegała polskiemu Ministerstwu Spraw Zagranicznych. Mężczyzna, nazwany przez policję "królem pedofilów" zajmował się promocją kultury.

Policja namierzyła go dzięki infiltracji pedofilskiego forum w ukrytej sieci TOR.

MSZ dało zgodę na wejście do jego mieszkania, a to, co tam zobaczyli funkcjonariusze – jak pisze dziennik "Fakt" – „zaskoczyło nawet starych wyjadaczy”.

– Nie wiedziałem nawet o zatrzymaniu brata. Widywałem się z nim sporadycznie, najczęściej w święta – powiedział "Faktowi" Piotr K., były wiceminister w rządzie Donalda Tuska, który teraz nie ma już związku z polityką. Podkreślił, że zatrzymanie brata było dla niego szokiem i "nic nie wskazywało na jego dewiację".

MSZ potwierdził "Faktowi", że mężczyzna został zwolniony dyscyplinarnie.

 

 

 

 

Źródło: fakt.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...
TAGI:


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze