Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Król: Nie rozumiem jak Parlament Europejski może zajmować się polemiką

am 12:57 20 stycznia 2018
Telewizja Republika
Goścmi Jacka Ożóga w "Politycznym Podsumowaniu Tygodnia" byli Piotr Strzembosz, Karol Gac oraz Marek Król. – Niemcy zainwestowały ogromne pieniądze w PR. Książka pani dr Ogórek obnaża przeszłość Niemiec. Zbudowano ogromną agenturę medialną w Polsce. Ideą ich istnienia jest dążenie do tego by Niemcy nie byli przedstawiani w złym świetle - mówił Król. Przeczytaj koniecznie!

Aresztowanie senatora Koguta

strzembo_320– Będzie odpowiadał. Obecnie nie ma żadnego rozstrzygnięcia. To tryb, w którym będzie odpowiadał z wolnej stopy. Nie znamy treści utajnionych informacji. Pan senator odpowie mimo wszystko. Mamy mnóstwo nierówności. Mogło to być równie dobrze ordynarne chronienie kolegi - nie wiemy tego - proponował Strzembosz.

 

gac_150– Poszedł w Polskę przekaz, że senatorowie bronią siebie nawzajem. To problem dla PiS-u. Widzimy, że senatorowie zagłosowali wbrew woli partii. Przyznawali, że istnieje personalny konflikt Zbigniewa Ziobry z senatorem Kogutem. Jak czytałem wpisy sympatyków PiS-u - przeważał negatywny wydźwięk - dodał Gac.

 

krol_150– Związek zawodowy polityków działa. Areszt jest w Polsce nadużywany. Nie jestem fanem aresztowania senatora Koguta. Nie mam wiedzy odnośnie do zarzutów, natomiast wiem, że jego syn był skazany za jakieś malwersacje. Być może ojciec cierpi przez rykoszet? - zaproponował Król.

 Wolność słowa w Polsce - wypowiedź Ryszarda Czarneckiego ws. Róży Thun

– Nie rozumiem dlaczego Parlament Europejski czepia się Ryszarda Czarneckiego. Wypowiedział się jako Polak wobec Polki (podobno) i przedstawił swoje zdanie. Nie rozumiem jak Parlament Europejski może zajmować się polemiką, dla mnie to niepojęte - oponował Król.

– Pani posłanka Thun wystąpiła w antypolskiej produkcji. Była wśród tych, która zagłosowała za sankcjami. Jeśli chodzi o wypowiedź Czarneckiego - to totalne kuriozum, ponieważ wypowiedział się w krajowym medium. Jestem jednak za łagodniejszym językiem w polityce. Mamy do czynienia z wieloma wypowiedziami, gdzie Polskę się opluwa, i nie wyciąga się z tego konsekwencji. Jeśli tylko odwrócimy strony, natychmiast jest wielki skandal - zauważył Gac.

Zwolnienie niemieckiego dziennikarza za publikację

– Na zdjęciu był Hitler witający się z elitami religijnymi świata muzułmańskiego. To dokumentalne zdjęcie. Uderzył w doktrynę, że muzułmanie od zawsze byli czyści jak łza. Przeliczył się, a w konsekwencji zwolniono go ze stanowiska - wyjaśnił Król.

– Problem Niemcy mają z muzułmanami w policji. Władze niemieckie cenzurowały przekaz tuż po aktach przemocy seksualnej w Sylwestra. Od stycznia tego roku władza może ingerować we wpisy, które rzekomo niosą mowę nienawiści, zawierają inne zabronione treści. Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wystosowało pismo, w którym potępiają takie rozwiązanie - tłumaczył Gac.

"Lista Wächtera" autorstwa Magdaleny Ogórek

– Wszystko to postawione jest na głowie. Cała krytyka to sprowadzenie tej książki do jakiegoś "pamiętnika blondynki". Polskojęzyczne media z niemieckim kapitałem atakują ad persona, tylko dlatego, że chodzi o tę konkretną osobę - mówił Gac, jednoznacznie stając  w obronie dr Magdaleny Ogórek.

– Niemcy zainwestowały ogromne pieniądze w PR. Książka pani dr Ogórek obnaża przeszłość Niemiec. Zbudowano ogromną agenturę medialną w Polsce. Ideą ich istnienia jest dążenie do tego by Niemcy nie byli przedstawiani w złym świetle - podsumował Król.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze