Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kraska: Eksperci twierdzą, że jeśli wakacje w kraju będą w tym roku za drogie to w następnym turyści tutaj nie wrócą.

RO 9:30 8 lipca 2020
Portal TV Republika
Czy wakacje spędzić nad polskim morzem, czy może wybrać się za granicę? Redaktor Ilona Januszewska porozmawia na ten temat z wiceministrem zdrowia Waldemarem Kraską.

- W czasie szczytu epidemii w Polsce mówiliśmy o tym, że w tym roku wakacji nie będzie. Okazuje się, że poradziliśmy sobie z koronawirusem i w tej chwili widzimy, że ludzie odreagowują okres zamknięcia w domach i wyjeżdżają na wakacje. Są one w Polsce bezpieczne, widziałem kilka miejsc wypoczynkowych, gdzie przestrzegany jest reżim sanitarny, aczkolwiek powinniśmy cały czas o tym pamiętać, że możemy się spotkać z osobami z innych krajów, które niestety mogą być zakażone wirusem. Zachowanie dystansu dwóch metrów i higiena rąk powinna być cały czas w naszej głowie – mówi Waldemar Kraska.

Czy powinniśmy nastawiać się na wyjazdy zagraniczne? Co z propozycjami biur podróży, linii lotniczych? Czy jest się czego obawiać?

- Jeśli będziemy przestrzegali podstawowych zasad higieny myślę, że spokojnie możemy wypoczywać również za granicami naszego kraju – dodał Kraska.

W Polsce wakacje są bardzo drogie. Przedsiębiorcy w niektórych regionach naszego kraju próbują odbić czas koronawirusa. Eksperci twierdzą, że jeśli ten rok będzie rzeczywiście drogi to za rok turyści tutaj nie wrócą, wyjadą za granicę.

Źródło: Portal TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze