Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kownacki: W Warszawie zarządzanej przez PO mamy zgniły system

AS 18:50 31 października 2019
Telewizja Republika
Gośćmi redaktora Marcina Bąka byli poseł PiS Bartosz Kownacki i Julia Zimmerman z partii Razem. - Jest ogromny problem w mieście stołecznym Warszawa, zarządzanym przez kilkanaście lat przez polityków, związanych z Platformą Obywatelską - powiedział polityk Prawa i Sprawiedliwości.

– Cieszymy się, że doszło do zatrzymania, w momencie w którym mamy do czynienia już z ewidentną łapówką za decyzje na rzecz dewelopera - mówiła Julia Zimmerman.


– Niestety jak pokazuje ten przypadek, to są też często decyzje wydawane dla korzyści konkretnej dla osoby ją wydającej, która korzysta z tego, że ma pozycje, która jej na to pozwala. To jest oczywiście absolutnym sprzeniewierzeniem się temu, po co ta osoba została przez mieszkańców wybrana na dane stanowiska - dodała polityk lewicy.


– Otóż gdyby to było tak, że to jest jednostkowy wypadek, że zdarzyło się raz, że jakiś urzędnik wziął łapówkę, to się w każdej, nawet najlepszej rodzinie zdarzy coś takiego. Problem polega na tym, że w przeciągu czterech ostatnich lat mamy trzy takie rzeczy, które były dużym przedmiotem zainteresowania służb specjalnych i wiele mniejszych. Myślę o Czajce i o tym co się działo, o całej aferze reprywatyzacyjnej i teraz ten duży przekręt z przyjęciem łapówki a to są tylko te najbardziej medialne - mówił Bartosz Kownacki.


– To pokazuje, że jest ogromny problem w mieście stołecznym Warszawa, zarządzanym przez kilkanaście lat przez polityków, związanych z Platformą Obywatelską. Mamy do czynienia nie z jednostkowym wypadkiem, tylko z serią działań, które pozostawiają wiele wątpliwości, w których są zatrzymania, ludzie siedzą w aresztach - podkreślił polityk PiS.


– To się dzieje tutaj w Warszawie. To zostało ujawnione w wielu wypadkach w czasach Prawa i Sprawiedliwości, ale pokazuje, że jest zgniły system, w którym miasto zarządzane przez określonych polityków, oni ponoszą odpowiedzialność polityczną. Może co i rusz dochodzić do wielu różnego rodzaju przekrętów - zauważył.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze