Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kowalski: Kosiniak-Kamysz ściga się ze Schetyną, kto będzie bardziej podlizywał się Niemcom

AS 21:49 3 kwietnia 2019
Telewizja Republika
Gościem Katarzyny Gójskiej w programie Telewizji Republika ,,W punkt'' był Marian Kowalski, komentator polityczny – Żadne rozsądne państwo nie zapisuje w ramach wewnętrznego prawa tego, z kim się będzie przyjaźniło za granicą. To jest zrzeczenie się suwerenności, to jest zrzeczenie się swojego państwa. Kosiniak-Kamysz tak się ściga ze Schetyną, kto się będzie bardziej podlizywał Niemcom, że aż robi głupstwa - powiedział w programie.

– PSL postuluje, abyśmy wpisali członkostwo Polski w Unii Europejskiej do konstytucji - zauważyła Katarzyna Gójska.

 – Dlaczego tak skromnie. Można zapisać, że wszyscy będą młodzi, zdrowi i bogaci. Dlaczego pan Kosiniak-Kamysz jest taki skromny - mówił Marian Kowalski.

– Widać takie sentymenty ZSL-u, zadekretować i to ten pomysł z lat 70-tych, przyjaźni dozgonnej ze Związkiem Sowieckim - dodał.

– Widać ze pan Kosiniak-Kamysz nie wie co to jest konstytucja. Gdyby doszło do tego, że wszyscy członkowie Unii Europejskiej muszą wprowadzić euro a naszą walutą zapisaną w konstytucji jest złotówka, to albo będziemy musieli wyjść z Unii broniąc konstytucji albo wprowadzić euro - ocenił.

– Czy to nie jest próba odwrócenie uwagi od największego problemu PSL-u. To jest chyba próba zejścia z tych najbardziej trudnych dla PSL-u tematów: LGBT+, walka z Kościołem, bo PSL z takimi hasłami do swojego elektoratu nie powinien startować - oceniła redaktor prowadząca.

 – Myślę, że PSL ściga się ze Schetyną, kto będzie się bardziej podlizywał Niemcom, kto będzie bardziej prounijny - stwierdził Marian Kowalski.

 – Żadne rozsądne państwo nie zapisuje w ramach wewnętrznego prawa tego, z kim się będzie przyjaźniło za granicą. To jest zrzeczenie się suwerenności, to jest zrzeczenie się swojego państwa. Kosiniak-Kamysz tak się ściga ze Schetyną, kto się będzie bardziej podlizywał Niemcom, że aż robi głupstwa - dodał. 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze