Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

KOSZMAR! Właścicielki pensjonatu pluły na turystów i wyrzucały bagaże. Miały też użyć paralizatora! [WIDEO]

M.N. 20:15 14 sierpnia 2019
YouTube
Do zakopiańskiej policji dotarło zgłoszenie o brutalnym potraktowaniu rodziny z dziećmi, która przyjechała do Zakopanego na wakacje. Zajście zostało nagrane przez turystów i upublicznione.

Małżeństwo z dwójką dzieci przyjechało na wakacje do Zakopanego z woj. zachodniopomorskiego. Tam wynajęli mieszkanie w firmie "Tatrzanka" (na osiedlu Pardałówka) zajmującej się wynajmem kwater dla turystów. Okazało się, że jego standard pozostawia wiele do życzenia - przyjezdni dostrzegli m.in. plamy na łóżku, niedziałające światło i pęknięte lustro. Zamontowane tam był również kamery monitoringu. 

Ojciec rodziny - jako, że była godz. 23 - nie chciał już niepokoić właścicieli. Wysłał im następnego ranka SMS-a ze zdjęciami usterek. Jak mówi dziennikarzom "TP", już po kilku minutach otrzymał wiadomość zwrotną z pretensjami, że to ich wina. Ale najgorsze miało dopiero nadejść - jeszcze tego samego dnia właścicielki (matka i córka) pojawiły się w apartamencie. 

Na nagraniu z telefonu komórkowego wykonanego przez turystę widać, jak dwie kobiety wyrzucają rzeczy turystów przez okno i na korytarz. Podczas zajścia doszło do użycia siły. Jedna z kobiet miała też użyć wobec turystki paralizatora. Na nagraniu słychać, jak kobiety wulgarnie zwracają się do turystów i plują im w twarz.

 

ZOBACZCIE SAMI:

 

Źródło: RADIO ZET, Tygodnik Podhalański, Gazeta.pl

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC. 204) - TOMASZ DUKLANOWSKI ZDRADZA KULISY GRODZKIGATE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze