Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kosiniak-Kamysz chciał szczepić prezydenta. Duda odpowiada

JJ 17:50 19 grudnia 2020
Prezydent Andrzej DudaPAP
Przewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz przypomniał sobie, że jest lekarzem i postanowił złożyć prezydentowi Andrzejowi Dudzie niecodzienną propozycję. Polityk zapowiedział, że „może jechać i zaszczepić” prezydenta przeciwko koronawirusowi.

Szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz w piątkowych "Faktach po Faktach" w TVN24 zadeklarował, że zaszczepi się przeciwko COVID-19.

– Ja powiem więcej: ja jeszcze mogę jechać i zaszczepić pana prezydenta Dudę, bo on miał chyba jakieś wątpliwości do tego i zrobię to jak najszybciej się da, żeby tylko nie siali fake newsów, zwłaszcza rządzący, którzy są odpowiedzialni za te szczepienia – stwierdził prezes ludowców. W sobotę prezydent podziękował parlamentarzyście za troskę o zdrowie.

– Szanowny Panie Przewodniczący @KosiniakKamysz! Dziękuję za troskę o moje zdrowie, ale ja patrzę na szczepienie w aspekcie ogólnospołecznym. To moje państwowe zadanie, a w dodatku należę do ozdrowieńców – napisał Andrzej Duda na Twitterze, załączając do wpisu rozmowę z ekspertami na temat szczepionki przeciw koronawirusowi. Nagranie dostępne jest na stronie Kancelarii Prezydenta.

 

 

Źródło: Twitter/@AndrzejDuda

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze