Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

KONIECZNIE ZOBACZ! Niesamowity świąteczny spot MON

AS 19:37 21 grudnia 2018
zrzut z ekranu serwisu You Tube MON
15 sierpnia 2018 roku pierwszy raz została otwarta pamiątkowa księga życzeń dla Polski. Jest ona skarbnicą życzeń świadczących o miłości do Ojczyzny, o pamięci, o naszej historii i poczuciu wielkiej wspólnoty, która daje siłę. Polacy często pisali o bezcennej niepodległości, poczuciu wspólnoty, dumie z polskich żołnierzy.

Na pierwszej karcie Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej i pomysłodawca księgi napisał: Rok jubileuszu odzyskania niepodległości jest doskonałą okazją do złożenia życzeń Ojczyźnie. (…) Napiszmy za co Polskę kochamy, cenimy i szanujemy, z czego jesteśmy dumni.

Czas Świąt Bożego Narodzenia to oprócz chwil radości, także czas refleksji, wspomnień i zastanowienia się nad przyszłością. To wspaniała okazja, żeby zobaczyć, czego Polacy życzyli sobie nawzajem  i swojej Ojczyźnie. 

 O tych życzeniach opowiada spot filmowy, z udziałem m.in. kpt. Juliusza Kuleszy ps. Julek, Powstańca Warszawskiego, kpr. Moniki Michalik, medalistki olimpijskiej i mistrzyni Europy w zapasach, 3-letniej Madzi i mjr Mariusza Chryca,  uczniów oraz sierż. Wojciecha Karbowskiego z psem Lando z 2 Mazowieckiego Pułku Saperów.  Zapraszamy do obejrzenia.

Źródło: mon.gov.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze