Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kongres 590 odwołany. "Wszystko przenieśliśmy do strefy online"

ASy 17:15 16 października 2020
Kongres 590 w całości odbędzie się w formie onlineKongres 590
"Wystąpienia będą zorganizowane jedynie online" - podano w komunikacie.

Nazwa Kongresu 590 pochodzi od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytwarzane lub dystrybuowane przez polskie przedsiębiorstwa. Głównym celem kongresu jest uwolnienie potencjału polskiej gospodarki oraz promocja polskich produktów i usług. Jest on skierowany do wszystkich firm, od startupów, przez mikro-, małe, średnie, po duże przedsiębiorstwa.

"W związku z obowiązującymi na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej regulacjami rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 9 października 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 1758, ze zm.) oraz wprowadzeniem na obszarze m.st. Warszawy od dnia 17 października 2020 r. czerwonej strefy i nowych obostrzeń związanych z wysokim zagrożeniem epidemiologicznym, uniemożliwiających organizację Kongresu 590 z uwzględnieniem elementów pozwalających na bezpośredni kontakt uczestników, gości, przedstawicieli mediów oraz ekip technicznych, wszystkie debaty i wystąpienia będą zorganizowane ONLINE" - podano w komunikacie skierowanym do mediów.

Zapowiedziano również, że w związku z tym, stacjonarna strefa medialna nie będzie realizowana w żadnym z wcześniej przedstawionych wariantów.

Źródło: Kongres 590

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze