Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kompromitacja UE! ENCJ zawiesiła polską KRS!

sm 5:58 18 września 2018
Europejska Sieć Rad Sądownictwa (ENCJ - red.), czyli organizacja zrzeszająca sędziów z całej Europy dziś zdecydowała, że polska Krajowa Rada Sądownictwa zostaje zawieszona w prawach członka tej organizacji. To kompromitacja unijnej instytucji. Pokazuje to również, że trzeba dokonać głębokiej i szybkiej reformy tych unijnych struktur, które obsadzone są przez oligarchów unijnych i ludzi o poglądach antynarodowych.

"Warunkiem członkostwa w Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa jest to, że instytucje są niezależne od władzy wykonawczej i ustawodawczej" - pisze ENCJ w oświadczeniu. Zdaniem Sieci, w wyniku ostatnich reform w Polsce KRS nie spełnia już tego wymogu. Stąd - decyzja o zawieszeniu polskiej Rady, podjęta podczas nadzwyczajnego posiedzenia plenarnego w Bukareszcie.

Decyzji bronią opozycja totalna i różnej maści organizacje i stowarzyszenia sędziowskie w Polsce, które mają za zadanie chronić ubeckich i sbeckich sędziów. 

To kompromitacja unijnej organizacji i znak, że kryzys w UE wszedł na kolejny poziom. 

Oczywiście ta decyzja nie ma żadnej siły sprawczej dla Polski, jest jedynie pożywką dla przeciwników reformy wymiaru sprawiedliwości 

 

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze