Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Komisarz Bieńkowska znów błyszczy kompetencją! Odpowiedź godna europejskiego komisarza?

am 15:53 6 czerwca 2018
fot. Adam Nurkiewicz/Wikimedia Commons
Podczas briefingu Komisji Europejskiej, komisarz ds. Rynku Wewnętrznego i Usług Elżbieta Bieńkowska wykazała się nie lada wiedzą i stanowczością. Jeden z dziennikarzy zadał jej pytanie dot. artykułu 7. – Czy uważa pani, że pożądane jest, aby zamknąć spór w sprawie art. 7 Komisji z Polską? Czy to jest moment, żeby za wszelką cenę wyjść z tej sytuacji? – pytał dziennikarz. Odpowiedź, zważając na stanowisko polskiego polityka, może nieco zaskoczyć.

W niedalekiej przeszłości, komisarz Bieńkowska rzuciła niecenzuralny zwrot do mikrofonu podczas debaty dotyczącej zaprzestania testowania kosmetyków na zwierzętach. Nagranie rozeszło się w sieci błyskawicznie.

"K****, jak ja tego nienawidzę" – padło, gdy mikrofon wciąż był włączony.

CZYTAJ WIĘCEJ: "K...wa, nienawidzę tego...". Bieńkowska klnie w europarlamencie

 

Podczas dzisiejszej konferencji dyskutowano, czy KE uznaje, że zmiany wprowadzone przez polski parlament do reformy sądownictwa są wystarczające. Nie podjęto jednak zagadnienia. Podano też, że sprawa zostanie omówiona w przyszłości.

Po konferencji przyszedł czas na briefing prasowy. Komisarz Bieńkowskiej zadano pytanie dot. wprowadzenia artykułu 7. wobec Polski. Odpowiedź zbiła z tropu dziennikarza, który ostatecznie odpuści.

– Bez komentarza, nie będę tego komentowała – odparła.

 

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze