Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejny sukces „Gazety Polskiej”

pmb 7:14 6 listopada 2018
Fot. Telewizja Republika
Tygodnik „Gazeta Polska” został liderem w rankingu marek prasowych wśród tygodników – wynika z analizy przygotowanej przez magazyn branżowy „Press” (11–12/2018). „GP” wyprzedziła także dzienniki, m.in. „Gazetę Wyborczą” i „Rzeczpospolitą” w rankingu na pozytywną ocenę cytowanych tekstów.

Pozycja „Gazety Polskiej”, uznanej za najsilniejszą markę wśród tygodników, wynika z największej liczby wzmiankujących o „GP” materiałów, co z kolei jest rezultatem liczby publikacji „GP”, na które powołują się inne media, dziennikarze i użytkownicy portali społecznościowych.

Zdaniem redaktora naczelnego „Gazety Polskiej” Tomasza Sakiewicza miejsce „GP” w rankingu to poważne wyróżnienie. – W 25-lecie istnienia „Gazety Polskiej” to wspaniała wiadomość. Gazeta nie jest tylko ważną częścią historii Polski, ale kształtuje także polską opinię publiczną – podkreśla Sakiewicz.

Według naczelnego tygodnika „GP” istniejący od wielu lat tytuł odnosi sukces i utrzymuje wysoką pozycję na rynku mimo popularności internetu. – Pierwsze miejsce wśród tygodników pokazuje, że cały czas budujemy jego pozycję wśród czytelników i w środowiskach opiniotwórczych – mówi Sakiewicz „Codziennej”.

Autor: Paweł Tunia.

Całość do przeczytania w najnowszym numerze „Gazety Polskiej Codziennie”!

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze